WITAMY W CDO Forum Club!

Strategiczna rola danych w cyfrowej transformacji i obszarze Digital

 

CDO Forum Club to miejsce wymiany doświadczeń dla profesjonalistów od danych, którzy muszą być w swoich organizacjach apostołami poważnego podejścia do tematu DATA. Ich rola i zakres odpowiedzialności rośnie w czasach przyspieszenia cyfrowej transformacji. W rosnącej liczbie firm powstają wydzielone struktury zajmujące się danymi, powiązane z działami biznesowymi i technologią. Strategia biznesowa zostaje powiązana ze strategią danych.

Jak sprawić, by wszyscy w firmie rozumieli, że dane stanowią kluczowy zasób, za który biznes musi wziąć odpowiedzialność? W jaki sposób uczynić z nich zasób, o który trzeba dbać i go chronić, który trzeba rozwijać i dla którego jasno określić zakresy odpowiedzialności? Jak z właściwego podejścia do danych stworzyć fundament dla transformacji i pozytywnych zmian organizacji? Co można nazwać właściwą organizacją danych?

Tematy:

  Data is the new oil – jak sprawić, by decydenci w firmie zrozumieli, że za tym sloganem, by był prawdziwy, kryją się konkretne budżety i decyzje organizacyjne

  Różni interesariusze danych w organizacji – czy dojrzały Data Governance jest w stanie zaspokoić rosnący apetyt na dane w sytuacji, w której każdy ma swoje ich rozumienie i własne priorytety? Jak zaangażować różnych interesariuszy, by budować trwałe sojusze wokół danych?

 Chief Data Officer czy Chief Digital Officer – jak obszar digital zmienia podejście organizacji do danych

W tym roku organizujemy 3 spotkania online wplecione w przygotowanie wrześniowej konferencji CDO Forum:

Zostań uczestnikiem CDO Forum Club

 

Dziękujemy za zainteresowanie działalnością naszej społeczności. Prosimy o pozostawienie swoich danych byśmy mogli nawiązać kontakt i zaprosić Was na organizowane spotkania CDO Forum Club.

PARTNERZY MERYTORYCZNI

CDO Forum

22-23 września, 2021
www.cdoforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Monika Ludwig
m. +48 790 401 605
e: monika.ludwig@evention.com.pl

© 2021 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.