WITAMY W CDO Forum Club!

Strategiczna rola danych w cyfrowej transformacji i obszarze Digital

 

CDO Forum Club to miejsce wymiany doświadczeń dla profesjonalistów od danych, którzy muszą być w swoich organizacjach apostołami poważnego podejścia do tematu DATA. Ich rola i zakres odpowiedzialności rośnie w czasach przyspieszenia cyfrowej transformacji. W rosnącej liczbie firm powstają wydzielone struktury zajmujące się danymi, powiązane z działami biznesowymi i technologią. Strategia biznesowa zostaje powiązana ze strategią danych.

 
 
● Jak sprawić, by wszyscy w firmie rozumieli, że dane stanowią kluczowy zasób, za który biznes musi wziąć odpowiedzialność?

● W jaki sposób uczynić z nich zasób, o który trzeba dbać i go chronić, który trzeba rozwijać i dla którego jasno określić zakresy odpowiedzialności?

● Jak z właściwego podejścia do danych stworzyć fundament dla transformacji i pozytywnych zmian organizacji?

● Co można nazwać właściwą organizacją danych?

SPOTKANIA CDO FORUM CLUB 2022

CDO FORUM CLUB 2021: ARCHIWUM

 

Archiwum spotkań 2021

Komentarze do spotkań 2021

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w procesach wykorzystać doświadczenia innych – być może okażą się adekwatne i przydatne – należy więc nieustannie trzymać rękę na pulsie i obserwować otoczenie. Następny krok to opracowanie sposobów na monetyzację i testy, które pozwolą potwierdzić słuszność podejścia lub umożliwią wprowadzenie stosownych korekt.

-

Jacek Kujawa
AZ Frame

W celu wspomagania procesów, duże organizacje posiłkują się wdrażaniem mechanizmów uczenia maszynowego czy sztucznej inteligencji. Jeśli dane, na których te bazują, są złej jakości - niespójne, niepełne lub zdublowane - to bez wdrożenia Strategii Zarządzania Danymi, proces wejścia w erę cyfrową może być skomplikowany lub wręcz niemożliwy do osiągnięcia.

-

Jacek Wróż
AZ Frame

Podobnie jak wiele innych obszarów biznesu, także Data Governance, to gra zespołowa, wymagająca strategii, planu i konsekwencji w jego realizacji. Najważniejsi są jednak, właściwi gracze, obsadzeni na odpowiednich pozycjach, wyposażeni w najwyższe umiejętności posługiwania się danymi,
jako tworzywem informacji.

 

-

Andrzej Burzyński
BI Insight

Cyfrowa transformacja to nie jest zwyczajne wdrożenie zmian, wynikających z wykorzystania nowych technologii. Będzie skuteczna, kiedy umożliwi danej firmie zmianę sposobu funkcjonowania na rynku z uwzględnieniem wyzwań i możliwości Cyfrowej Ery. Cyfrowa transformacja to często również kreacja nowych modeli biznesowych. 

-

Ireneusz Suszek
AZ Frame

Zostań uczestnikiem CDO Forum Club

 

Dziękujemy za zainteresowanie działalnością naszej społeczności. Prosimy o pozostawienie swoich danych byśmy mogli nawiązać kontakt i zaprosić Was na organizowane spotkania CDO Forum Club.

GŁÓWNI PARTNERZY CDO FORUM CLUB
PARTNERZY MERYTORYCZNI

CDO Forum

14-15 września, 2022
www.cdoforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m. +48 570 611 811
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2022 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.